Propagace formou článků, odkazů a bannerů na mých webech

Chcete zajistit propagaci svého produktu, projektu nebo webových stránek? Zajistím publikování článku na některé z webových stránek uvedených níže.

Aktuální nabídku webů včetně statistik návštěvnosti a ceníku najdete ZDE. V případě, že zatím nemáte vlastní článek, nabízím také vytvoření článků.

Cena za zveřejnění článku je stanovena jednorázově a platí se za publikování článku, přičemž článek zůstává na webu po dobu jeho životnosti (minimálně 12 měsíců).

Pokud nepožadujete článek, ale stačí vám vložení odkazu na web nebo produkt do některého ze stávajících článků na webech, můžete si vybraný článek „adoptovat“ zakoupením odkazu. Opět platí ceny uvedené ZDE.

Na webech je také možné celoplošné zveřejnění banneru ve formátu vhodném pro konkrétní web (zpravidla v záhlaví, v postranním panelu nebo v článku), přičemž na jedné stránce budou zveřejněny maximálně tři bannery od různých zákazníků.

Kontaktní formulář

  ukolnicek.cz

  Web zaměřený na školáky a jejich rodiče. Obsahuje interaktivní cvičení, pracovní listy, testy a další materiály – vše z původní tvorby.

  Web funguje od roku 2019.

  zpravy112.cz

  Přehled aktuálních zpráv z domova i ze světa.

  Web funguje od roku 2012 (kompletně přepracován v roce 2020).

  okonich.cz

  Web menšího rozsahu zaměřený na koně, jejich chov a výcvik.

  Web funguje od roku 2009.

  splatkulacka.cz

  Finanční kalkulačky pro spoření, úvěry, investice a návratnost projektů.

  Web funguje od roku 2016.

  valecnik.cz

  Články zaměřené na vojenství, přežití a historii.

  Web funguje od roku 2008.